Welkom in onze wijk

rolf tvoostWelkom in onze wijk 

Namens de Wijkraad Lasonder-'t Zeggelt-de Boddenkamp (LZB) heet ik u van harte welkom in onze wijk. Wij vertellen u in een folder graag meer over de wijkraad en hoe u betrokken kunt zijn bij initiatieven en ontwikkelingen in uw straat of buurt.

De wijk waarvoor Wijkraad LZB actief is wordt omgrensd door de Boddenkampsingel, Oldenzaalsestraat, Molenstraat, Hengelosestraat en Tubantiasingel. De wijk, die pal tegen de Enschedese binnenstad aan ligt, is momenteel volop in ontwikkeling. Dit maakt wonen in deze wijk aantrekkelijk en biedt veel mogelijkheden, maar kent ook een aantal aandachtspunten.

Wij gaan graag samen met u de uitdaging aan om de komende jaren van uw wijk een (nog) mooiere en beter leefbare wijk te maken!


Rolf Egberink, voorzitter wijkraad LZB

pdf logo  download hier de volledige folder.