Oproep SHSEL

SHSlogo

OPROEP SHSEL

Dit jaar bestaat de SHSEL (Stichting Historische Sociƫteit Enschede - Lonneker) 50 jaar.

De SHSEL wil dit vieren met de inwoners van Enschede en heeft het plan opgevat om samen met de wijkraden op verschillende momenten in het jaar een foto expositie te houden. In het geval van onze wijk Lasonder-Zeggelt-Boddenkamp is de precieze datum daarvoor nog niet bekend maar waarschijnlijk wordt dat oktober / november.

Het is de bedoeling dat met name foto's van vroeger van onze wijk aan bod komen. Wij doen een oproep aan u allen om in uw fotoalbums te kijken of u daarin nog een mooie foto vindt die u voor deze gelegenheid aan ons wilt uitlenen. U kunt deze foto, liefst met een korte toelichting, inleveren mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.